Highlighting Foam Strips- paski do koloryzacji inne niż wszystkie

Dodany w: Przez Redakcja

paski termiczne do koloryzacji

Czy znasz juz paski do koloryzacji Highligting Foam Strips? To produkt od maltańskiej firmy Trendmarkt, która proponuje wysokiej jakości profesjonalne akcesoria do salonów fryzjerskich. Z produktów Colorcuts korzystają największe światowe salony, a styliści fryzur są zgodni: nie ma wygodniejszych i lepszych pasków do farbowania i rozjaśniania, niż Highlighting Foam Strips.

Co wyróżnia Highligting Foam Strips?

Ten tytuł nie kłamie – paski od Colorcuts są inne niż wszystkie. Przede wszystkim, nie wykonano ich z aluminium, tylko z lekkiej, biodegradowalnej pianki. To duży ukłon w stronę ekologii! Paski nie tylko oszczędzają planetę, ale także budżet w Twoim salonie, ponieważ są wielokrotnego użytku! Każdy paseczek można wielokrotnie uprać i użyć ponownie.

color cuts koloryzacja włosów

Dodajmy, że pranie nie wpływa na jego jakość: cały czas cały czas jest on doskonałym wsparciem podczas warstwowej koloryzacji.
Pamiętasz, a być może ciągle masz w salonie aluminiową folię, którą trzeba było samemu docinać i szarpać, by wydobyć ją z rolki? Dzięki Highligting Foam Strips możesz pożegnać splątaną i porwaną aluminiową katastrofę! Colorcuts to paski, które nie szeleszczą i są gotowe, odpowiednio docięte, komfortowo długie i schowane w poręczny podajnik. Po prostu sięgasz, wyjmujesz paseczek i stosujesz tak samo, jak każdą inną folię. Z tą różnicą, że:

  • Nie musisz zginać i zawijać brzegów paska, ponieważ po złożeniu trzyma się na pasmie włosów i się z niego nie ześlizguje.
  • Nie musisz martwić się, że pasek nie utrzyma się od nasady włosa – nareszcie umocujesz go przy skórze głowy, precyzyjnie co do milimetra!
  • Możesz zapomnieć o farbowaniu i rozjaśnianiu, które trwały w nieskończoność. Dzięki temu, że pianki Colorcuts utrzymują ciepło, skracają czas koloryzacji. To mnoży ilość klientek, które możesz przyjąć w ciągu dnia pracy, dlatego mnożysz zysk dla swego salonu!

paski do koloryzacji

Highligting Foam Strips – piękne kolory w Twoim salonie

Piankowe paski od Colorcuts to naprawdę “kolory” w pełnej krasie! Możesz być pewna, że ich estetyczną stronę docenią klientki. O wiele przyjemniej jest mieć na głowie lekkie i piękne, kolorowe pianki niż szeleszczącą, aluminiową folię. Tym bardziej że kolory Highligting Foam Strips pomagają też fryzjerom oznaczać, jaki odcień farby jest pod danym paskiem.

Gdy stosuję kilka odcieni farby, każdy z nich jest schowany pod konkretny kolorem paska Colorcuts. Jasny brąz będzie np. zaznaczony filetowym paskiem, popielaty – różowym itd. Dzięki temu zawsze wiem, jaki odcień jest pod pod każdym paskiem i mogę w pełni kontrolować przebieg koloryzacji”.

– wyznała nam jedna z fryzjerek, która wprowadziła do swojego salonu paski Highligting Foam Strips.

To warto wiedzieć!

Paski Colorcuts powstały z wysokogatunkowej, innowacyjnej polistyrenowej pianki. Są wytwarzane na Malcie, więc nie musisz się martwić, że kupujesz kolejny chiński produkt o wątpliwej jakości. Pianka jest w 100% biodegradowalna i ekologiczna, więc nie zaśmiecasz świata plastikiem. Z pewnością doceni to wiele klientek, dla których troska o środowisko naturalne jest sprawą prymarną.

Highligting Foam Strips od Colorcuts – gdzie kupić?

Paski do warstwowej koloryzacji najlepiej kupić na stronie producenta www.colorcuts.mt. Wejdź na stronę  i już dziś zdecyduj się na tę pozytywną przemianę dla swego salonu!

Tagi
O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!