Gdzie, jak i po co nakładać rozświetlacz Skinflash Dior?

Dodany w: Przez Redakcja

Rozświetlacze to bardzo praktyczne i przydatne kosmetyki. Dzięki nim nasza twarz staje się optycznie większa, ładniejsza, zdrowsza, oczy natomiast – powiększone, a spojrzenie – bardziej wyraziste. Czy wiesz, jak, gdzie i w jakim celu aplikować rozświetlacz Skinflash marki Dior?

Rozświetlacz Skinflash Dior kamufluje wszelkie niedoskonałości cery, począwszy od drobnych przebarwień i blizn, przez popękane naczynka (tzw. pajączki), a skończywszy na sińcach pod oczami i ziemistym odcieniu skóry. Rozświetlacz idealnie nadaje się również do konturowania twarzy – nadajemy jej wtedy owalny kształt. Aplikator w postaci pędzelka ułatwia posługiwanie się kosmetykiem Dior. Rozświetlacz Skinflash można stosować pod lub nad podkład, a także jako samodzielny produkt. Dla lepszego efektu rozjaśnienia należy wybrać kosmetyk o ton jaśniejszy od podkładu. Odcieni Skinflash mamy do wyboru tylko cztery: 001 Rosy Glow, 002 Ivory Glow, 003 Apricot Glow, 004 Universal Light.

W jakich miejscach nakładać Skinflash Dior? Malując czoło (ale tylko środkową część), grzbiet nosa i czubek brody, optycznie wyszczuplimy twarz. Rozświetlacz nałożony pod łuki brwiowe, w wewnętrznych kącikach oczu, pod dolnymi powiekami (przy zewnętrznych kącikach oczu) spowoduje „otworzenie” i powiększenie oczu. Kości policzkowe zaakcentowane rozświetlaczem spowodują, że twarz będzie smuklejsza. Chcąc podkreślić i powiększyć usta, nanieśmy rozświetlacz nad górną wargą, na miejsce, które nazywa się umownie „łukiem kupidyna”.

A czym nakładać i jak blendować rozświetlacz Skinflash Dior? Ponieważ Skinflash ma postać mazaka, nie ma problemów z malowaniem twarzy. Natomiast inne rozświetlacze nanosi się małym pędzelkiem. Aby połączyć podkład z rozświetlaczem, należy użyć wcześniej wspomnianego pędzelka lub palca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!