Korektor do twarzy Dreamtone od Lancome.

Dodany w: Przez Redakcja

Dreamtone marki Lancome to kosmetyk przeznaczony do kamuflowania niedoskonałości pojawiających się na skórze twarzy. Zaliczyć do nich można: przebarwienia powstałe na skutek zbyt długiej ekspozycji na słońcu, blizny potrądzikowe lub inne (ślady po skaleczeniach, oparzeniach), niejednolity koloryt cery, popękane naczynka, ziemisty odcień, zasinienia pod oczami. Kosmetyk w odpowiednio dobranym odcieniu zamaskuje wszelkie zaczerwienienia lub defekty w pigmentacji skóry twarzy. Dla zwiększenia krycia zastosować można zielony korektor na przebarwienia, a żółty na sińce pod oczami. Korektor Dreamtone od Lancome dostępny jest w trzech odcieniach: Fair Skin, Medium Skin i Dark Skin. Barwę produktu dobiera się do kolorytu cery i profilu pigmentacyjnego. Profil pierwszy oznacza jasny odcień cery, czyli skórę ze skłonnością do oparzeń słonecznych. Drugi profil to skóra, która łatwo się opala – ma średni odcień. Skóra opalająca się głęboko i o ciemnym odcieniu stanowi trzeci profil pigmentacyjny.

Kosmetyki marki Lancome oczekiwane rezultaty przynoszą po około trzech lub czterech miesiącach regularnego stosowania. Efekty uzależnione są od stopnia rozwoju blizn lub przebarwień i zmian pigmentacyjnych. Im blizna starsza, tym trudniej jest ją usunąć. Preparaty, które wyrównują koloryt cery najlepiej stosować zaraz po wygojeniu ran lub trądziku (w przypadku większych blizn należy skonsultować się z lekarzem lub kosmetyk zastąpić środkiem aptecznym). Dreamtone dobrze sprawdzą się natomiast jako produkty wyrównujące koloryt cery i zakrywające drobne zaczerwienienia lub szary odcień skóry.

Kosmetyki Dreamtone stosuje się rano i wieczorem. Wcześniej należy dokładnie oczyścić twarz. Produkt poprawia wygląd skóry, redukuje przebarwienia, sińce, zmiany pigmentacyjne. Dreamtone marki Lancome sprawia, że cera wygląda promiennie i świeżo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!