Krem BB Givenchy. Hydra Sparkling Nude Look BB Cream

Dodany w: Przez Redakcja

Czym tak naprawdę są kremy BB?

Kremy BB plasują się między kosmetykami kolorowymi a pielęgnacyjnymi. Jeśli żadna z was jeszcze nie słyszała o tego typu produktach, to pora je przetestować i co nieco dowiedzieć się o nich. Oto kilka najważniejszych informacji o kremach BB. Ich nazwa wzięła się od ‘Beauty Balm’, co oznacza ‘upiększać’. Posiadają wiele właściwości; jednak ich największą zaletą jest to, że łączą w sobie cechy podkładu i kremu nawilżającego. Poza tym kremy BB kamuflują niedoskonałości cery, ujednolicają koloryt skóry, matują, rozświetlają i chronią przed promieniowaniem słonecznym. Dobrze sprawdzają się u osób młodych, które nie muszą stosować ciężkich kremów lub mocno kryjących podkładów. W świecie kosmetycznym nie są osamotnione; mają bowiem „rodzeństwo”: kremy CC, DD i EE.

Hydra Sparkling Nude Look BB Cream marki Givenchy

Francuska marka Givenchy proponuje nam krem BB Hydra Sparkling Nude Look BB Cream. Jak sprawdził się ten kosmetyk? Jako produkt o właściwościach podkładu działa dość dobrze. Ujednolica koloryt cery, zakrywa niedoskonałości w postaci przebarwień, drobnych blizn, zasinień pod oczami, popękanych naczynek krwionośnych. Pomimo tego że dostępny jest tylko w jednym odcieniu, dostosowuje się do każdego koloru skóry, począwszy od bardzo jasnych karnacji, a skończywszy na karnacjach ciemnych. Jako kosmetyk o znamionach kremu pielęgnacyjnego Hydra Sparkling Nude Look BB Cream idealnie nadaje się do skóry suchej i wrażliwej. Produkt od Givenchy ma tłustą i gęstą konsystencję, dzięki czemu będzie dobrze nawilżał i zapewniał trwałą ochronę przed tymi czynnikami, które powodują ubytek wody w skórze. Krem BB nadaje skórze delikatny, zdrowy blask. Hydra Sparkling Nude Look BB Cream posiada wysoki filtr przeciwsłoneczny, SPF 30 PA ++.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!