Ochrona na lato: MAC, baza pod podkład z filtrem SPF 50 Prep + Prime.

Dodany w: Przez Redakcja

Lato za pasem. Najwyższy czas, aby zadbać o skórę i przygotować się na powitanie pierwszych promieni słońca. Jak to zrobić? Potrzebna będzie baza z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Takim kosmetykiem jest Prep + Prime Face Protect SPF 50 marki MAC.

Po co używać dwóch kosmetyków do twarzy latem? Krem z filtrem ochronnym i podkład spłyną zaraz po nałożeniu. Zamiast tylu warstw można zaaplikować jeden kosmetyk o dwóch właściwościach. Prep + Prime Face Protect SPF 50 marki MAC nie dość, że działa jak baza, to chroni naszą twarz przed promieniami słonecznymi.

Prep + Prime Face Protect SPF 50 marki MAC przeznaczona jest do każdego rodzaju cery. Kosmetyk matuje skórę, wyrównuje jej koloryt i przygotowuje do położenia podkładu. Dodatkowo produkt działa jak krem przeciwsłoneczny; posiada bowiem filtr SPF 50 – jest to bardzo wysoki i wystarczający do ochrony skóry faktor. Produkt zawiera dwa filtry: chemiczny i mineralny w postaci tlenku cynku. Co daje nam filtr przeciwsłoneczny? Zabezpiecza skórę przed powstawaniem zmarszczek, przebarwień i oparzeń. Jednocześnie pozwala przeniknąć do powierzchni twarzy takiej ilości promieni słonecznych, jaka konieczna jest do wytworzenia witaminy D.

Kosmetyk schowany jest w połyskującym, czarnym pudełku. Podkład zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z zakrętką. Prep + Prime Face Protect SPF 50 stoi na zakrętce, dzięki czemu resztki kosmetyku spływają na dół i można je łatwo wydobyć – produkt nie zmarnuje się. Poza tym opakowanie jest na tyle miękkie, że można rozciąć je nożyczkami i dostać się do ostatnich kropel bazy MAC. W jednej buteleczce znajduje się 30 ml produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!