Podkład w kompakcie Clarins: Tient Compact Haute Tenue.

Dodany w: Przez Redakcja

Podkład Clarins Tient Compact Haute Tenue – właściwości I efekty.

Dlaczego podkład musi być w płynie? Równie dobry będzie podkład w kompakcie marki Clarins, Tient Compact Haute Tenue (nazwa w innej wersji językowej Everlasting Foundation Compact). Kosmetyk polecany jest dla tych kobiet, które chciałyby, żeby ich makijaż był trwały, dawał dokładne krycie i zapewniał komfort noszenia. Według producenta podkład utrzymuje się na skórze przez 15 godzin. Wygładza cerę, nadaje skórze matowe wykończenie, a twarz pozostaje gładka i miękka. Everlasting Foundation Compact redukuje widoczność małych zmarszczek, kamufluje przebarwienia i inne mankamenty skóry. Podkład zawiera wyciąg z białej herbaty, który chroni cerę przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami. Everlasting Foundation Compact posiada również mineralny filtr przeciwsłoneczny SPF 15.

Aplikacja podkładu Clarins Everlasting Foundation Compact.

Jak aplikować podkład marki Clarins Everlasting Foundation Compact? Aby uzyskać różne stopnie krycia, zastosuj inne techniki. Jeżeli chcesz, żeby makijaż miał średnio matowe wykończenie, zaaplikuj go suchą gąbką. Nakładaj kosmetyk od środka twarzy i wykonując ruchy wygładzające, przesuwaj się do zewnątrz. Mokrą gąbką nanoś podkład wtedy, kiedy chcesz uzyskać efekt maksymalnego krycia. Aplikacja pędzelkiem zapewni naturalny wygląd, czyli taki, do którego dąży większość kobiet.

Podkład Clarins Everlasting Foundation Compact od Clarins – opakowanie.

Podkład Everlasting Foundation Compact zamknięty jest w złotym pudełeczku z lusterkiem. W środku znajdują się dwie przegródki: jedna z kosmetykiem, druga z gąbeczką służącą do aplikacji. Pudełeczko zamykane jest na klik, a zdobi je małe literka „C”. W kompakcie mieści się 10 gramów sprasowanego podkładu Tient Compact Haute Tenue.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!