Samodzielne przedłużanie sztucznymi rzęsami? Poznaj Top 5 produktów!

Dodany w: Przez Redakcja

Czy istnieje lepsza oprawa oczu niż długie, gęste i wyraźne rzęsy? To właśnie te włoski sprawiają, że kobiece spojrzenie nabiera wyjątkowego uroku i uwodzicielskości. Niestety, naturalne rzęsy nigdy nie są takie, jakie być powinny. Właśnie dlatego panie tak chętnie eksperymentują z różnymi produktami do ich stylizacji. Jednak jakie są najlepsze kępki do przedłużania rzęs w domu?

Ranking gotowych kępek do samodzielnego przedłużania w domu – dla kogo został stworzony?

Panie doskonale wiedzą, że o rzęsy muszą odpowiednio dbać. Jednak stosowanie różnorodnych odżywek i serów rzadko kiedy przynosi natychmiastowe rezultaty. Naturalne włoski żyją od 3 do 4 miesięcy, po czym wypadają i ustępują miejsca nowym. Te z kolei znów potrzebują czasu na to, by rosnąć, a błędne koło zatacza swój krąg.

Nie da się ukryć, że ciężko jest znaleźć w pełni naturalny sposób na uzyskanie wymarzonego wachlarza rzęs. Tusze nie pozwolą na uzyskanie efektu WOW. Pozostaje jedynie wykonanie trwałej stylizacji rzęs.

Jednak w tym wypadku również pojawia się wiele wątpliwości. Trwała stylizacja jest niezmienna, a dodatkowo wymaga wiele czasu na jej wykonanie. Co więcej, może ona mocno przeciążyć naturalne włoski i doprowadzić do ich nadmiernego wypadania.

Choć wydawało się, że nie ma już optymalnych rozwiązań, to jednak pojawiły się kępki do samodzielnej stylizacji. Samodzielne przedłużanie rzęs bardzo szybko zyskało sobie szerokie grono zwolenniczek.

W miarę jak gotowe rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji stawały się coraz popularniejsze, na rynku pojawiało się coraz więcej produktów. Jednak nie wszystkie z nich były na tyle dobre, by sprostać kobiecym oczekiwaniom. Właśnie dlatego powstał ranking najlepszych kępek do przedłużania rzęs w domu.

Jest on stworzony w formie poradnika dla każdej kobiety, która staje przed tym trudnym wyborem. Zebrane są w nim jedynie te rzęsy do samodzielnej aplikacji, które pochodzą od renomowanych marek i spotkały się uznaniem większości użytkowniczek.

Poznaj najlepsze produkty do stylizacji rzęs w domu!

Można śmiało powiedzieć, że stylizacja rzęs w domu jeszcze kilka lat temu nie była możliwa. Jednak dziś może ona zająć jedynie kilka minut, a dodatkowo utrzymać się przez kilka dni!

Gotowe kępki do samodzielnej aplikacji przebojem wdarły się na rynek kosmetyczny. Wszystko wskazuje na to, że pozostaną one na nim przez długi czas, gdyż panie coraz chętniej z nich korzystają. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że kluczem do trwałej i szybkiej aplikacji jest wybranie odpowiedniego produktu.

Oto ranking najlepszych gotowych rzęs do domowej aplikacji, które z pewnością nie zawiodą kobiecych oczekiwań!

1. Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash

Zdecydowanym nr 1 na rynku jest obecnie marka Nanolash. W jej ofercie dostępne są różnorodne produkty do pielęgnacji rzęs, w tym również kępki DIY Lash Extensions. Są to rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu, które posiadają wiele zalet. Wśród nich można wskazać przede wszystkim na:

  • wysoką trwałość – aplikacja może utrzymać się nawet do 5 dni;
  • prostotę aplikacji – samo przyklejenie gotowych kępek nie zajmie więcej niż 10 minut;
  • estetykę – indywidualnie klejone, naturalnie zróżnicowane kępki zamocowane na czarnym pasku doskonale imitują naturalne rzęsy.

Kępki DIY Eyelash Extensions do Nanolash bardzo szybko zyskały sobie szerokie grono zwolenniczek. Panie były i są pod wrażenie łatwości, z jaką mogą wykonać zagęszczanie rzęs DIY.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji występują tak w formie pojedynczego opakowania, jak i całego zestawu do przedłużania rzęs w domu. W komplecie znajduje się aż 36 kępek w 3 rozmiarach (10, 12 i 14 mm) oraz 8 modelach do wyboru. Zestaw do przedłużania rzęs dodatkowo zawiera akcesoria jak np. bonder, pęsetę do rzęs, remover czy sealer od Nanolash.

Kępki DIY Lash Extensions przykleja się łatwo, a także trwałe. Co więcej, różnorodność modeli w zestawie pozwala na wykonanie spersonalizowanej stylizacji. Z jednej strony panie mogą postawić na rzęsy w typie Hollywood Volume, z drugiej zaś na delikatne przedłużenie.

Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash pozwalają na wykonanie dowolnej stylizacji rzęs. Sprawdzą się one zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Producent wskazuje, że są to rzęsy do jednorazowego użytku. Jednak w sieci pojawiło się wiele opinii kobiet, które jasno wskazują, że po zdjęciu aplikacji, kępki się nie odkształciły. Co za tym idzie, panie zdecydowały się skorzystać z nich ponownie. Osiągnęły one dokładnie takie same efekty, jak za pierwszym razem.

Bezapelacyjnie, kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash to produkt premium. Z tego też powodu zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu.

2. Lashify Starter Kit

Lashify Starter Kit to kolejne, gotowe kępki do domowej aplikacji. Mają one pomóc w uzyskaniu efektu „jak z salonu”. Również zyskały sobie one dość szerokie grono zwolenniczek.

Rzęsy od Lashify gwarantują wykonanie aplikacji jedynie w kilka minut. Jednak producent jasno zaznacza, że jeśli jest to pierwsza próba z jego system do domowego przedłużania rzęs, może zająć to nieco więcej czasu. W przypadku Nanolash – dla porównania – doświadczenie nie miało znaczenia.

Kępki są wyjątkowo estetyczne i delikatne. Mają one także sprawdzić się w przypadku wrażliwych oczu. Występują one w zestawie z aplikatorem, bonderem i sealerem. Oczywiście żaden z preparatów nie zawiera substancji drażniących.

Niestety, w pojedynczym opakowaniu znajduje się tylko 10 rzęs w kępkach. To istotna wada, jeśli pierwsze samodzielne przedłużanie rzęs się nie powiedzie. Ciekawie jednak przedstawiają się rozmiary. Rzęsy mogą mieć od 7 do 12 mm. Dla niektórych pań brak kępek o długości 14 mm (oferowane są one w zestawie od Nanolash) może być jednak mankamentem.

Producent wskazuje, że rzęsy mogą utrzymać się od 3 do 5 dni. Wiele tu zależy od indywidualnych predyspozycji i pielęgnacji.

3. Lilac St Intro Starter Kit

Kolejne rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji to produkt od marki Lilac St. Jest to marka, która dopiero do stara się zyskać popularność w kosmetycznym świecie. Wypuściła ona na rynek Intro Starter Kit, czyli rzęsy do domowej aplikacji.

Panie mogą wybrać trzy zestawy, które zawierają się w jednym opakowaniu. Razem, otrzymają one 30 kępek rzęs. Dostępne są one w rozmiarze od 8 do 18 mm, aczkolwiek zależy to od konkretnego modelu. Dla przykładu zestaw Prism występuje jedynie w długości do 16 cm. To z kolei może utrudnić modelowanie rzęs.

Dodać należy, że w opakowaniu uzupełniającym znajduje się tylko 10 kępek.

Lilac St Intro Starter Kit to rzęsy lekkie, które powinno się przykleić jedynie w 10 minut. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria. Pomogą one nie tylko zaaplikować kępki, ale także je bezpiecznie usunąć. Panie jednak wskazują, że przez niezbyt dobrze wyprofilowany aplikator, miały wiele problemów z wykonaniem pierwszej stylizacji.

Gotowe kępki rzęs od Lilac St obciążają powieki, aczkolwiek z uwagi na grubsze włoski, są one wyczuwalne podczas noszenia. Wykonane są z wyjątkowo lekkiego materiału, aczkolwiek jest on na tyle delikatny, że łatwo go uszkodzić. Producent gwarantuje, że mogą się one utrzymać kilka dni. Jednak wszystko zależy tu od odpowiedniej pielęgnacji kępek. W przypadku kępek DIY Lash Extensions producent nie wskazał na żadne czynniki, które mogłyby wpłynąć na trwałość aplikacji.

4. Glamnetic Lash Extensions Kit

Na czwartym miejscu zestawienia znalazł się zestaw od Glamnetic – Lash Extensions Kit.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Glamentic są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Sama aplikacja ma zająć 10 minut. Jednak przy pierwszej próbie zagęszczenia rzęs tymi kępkami, mogą pojawić się drobne utrudnienia. Najczęściej wynikają one z braku doświadczenia. Praktyka jednak czyni mistrza – na co wskazuje również sam producent.

Glamnetic Lash Extensions Kit to rzęsy w kępkach, które są lekkie i delikatne. Mają świetnie wkomponować się we włoski i sprawiać wrażenie naturalnych. Oczywiście w zestawie panie znajdą niezbędne akcesoria, które mają ułatwić wykonanie aplikacji.

Kępki do samodzielnej aplikacji od Glamnetic mogą utrzymać się do 5 dni. Niemniej jednak wiele tu zależy od sposobu ich pielęgnacji. Niestety, ale w porównaniu do kępek DIY Lash Extensions od Nanolash, produkt ten ma jeszcze wiele do poprawy i udoskonalenia.

5. Ardell X-tended Wear Lash System Kit

Następne miejsce w rankingu najlepszych kępek do samodzielnej aplikacji zajmuje Ardell X-tended Wear Lash System Kit. Jest to zestaw gotowych kępek, które można przykleić w domowym zaciszu w jedynie kilka minut.

W zestawie znajdują się gotowe kępki w różnych rozmiarach, a także aplikator, klej oraz sealer. Wszystkie akcesoria mają pomóc w wykonaniu trwałej i estetycznej aplikacji.

Aplikacja ma się utrzymać nawet do 5 dni. Producent wskazuje jednak na fakt, że czas trzymania się aplikacji na oku zależny jest od wielu czynników. Panie nie tylko powinny poprawnie wykonać zagęszczanie rzęs, ale także o nie odpowiednio zadbać. Nie jest zalecane stosowanie kosmetyków na bazie oleju, a także wykonywanie agresywnego demakijażu, co może być jednym z większych mankamentów.

Kępki do zagęszczania rzęs DIY – podsumowanie rankingu

Wybór kępek do samodzielnej aplikacji w domu z całą pewnością nie jest najłatwiejszy. Mimo tego, produkty zebrane w powyższym rankingu, powinny pomóc paniom w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wybrane TOP 5 rzęs do samodzielnej aplikacji to zestawy, które cieszą się wyjątkowo dobrymi opiniami wśród użytkowniczek. Panie, które zdecydowały się już poszczególne kępki przetestować, wyrażały się o nich w samych superlatywach.

Nietrudno jednak zauważyć, że to kępki DIY Lash Extensions od Nanolash są priorytetowym wyborem dla większości kobiet. Są to kępki z kategorii premium, które dodatkowo pochodzą od znanej i lubianej marki.

Mimo wszystko panie powinny pamiętać o tym, że wybór kępek do samodzielnej aplikacji jest kwestią indywidualną. Warto zadbać o dobranie odpowiedniej długości, a także typu skrętu tak, by dopasował się on do kształtu oka. Dzięki temu cała aplikacja będzie prezentowała się estetycznie i naturalnie.

Tagi
O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!