Trzy kroki do pięknej opalenizny: Lancaster Suncare – Tan Preparer, Sun Beauty, Tan Maximizer

Dodany w: Przez Redakcja

Czy wiesz, jak przygotować skórę do kąpieli słonecznych? Z serią Lancaster na pewno ci się to uda. Kosmetyki tej marki zostały podzielone na kilka grup. Najważniejsze to: Tan Preparer, Sun Beauty, Tan Maximizer. W każdej z nich znajdziemy produkty, które w odpowiedni sposób przygotowują ciało do działania promieni słonecznych, chronią przed oparzeniami lub utrwalają opaleniznę. Pozostałe grupy to: Sun Delicate Skin, Sun Control, Sun Sport, Sun for Kids, Sun Repair, Sole Di Capri, Self Tun Beauty, Bronzing Beauty oraz Infinite Bronze.

Krok pierwszy: Lancaster Tan Preparer.

Jeżeli tego lata chcesz mieć zdrową i ładną opaleniznę, zastosuj kosmetyki z grupy Tan Preparer. Są to dwa produkty (jeden służy do pielęgnacji twarzy, drugi – do pielęgnacji ciała ze szczególnym uwzględnieniem nóg) w czerwonych opakowaniach, których zadaniem jest przygotowanie skóry do kąpieli słonecznych. Zapewniają one naturalny i równomierny kolor oraz nawilżają głębsze partie skóry. Aby osiągnąć pożądane rezultaty, należy regularnie stosować kosmetyki Tan Preparer od Lancaster. Najlepiej zacząć dwa tygodnie przed planowanym opalaniem się. Produkty z tej grupy mają specjalny składnik, który usprawnia produkcję melaniny odpowiedzialnej za koloryt skóry. Ale uwaga: Tan Preparer nie zawierają żadnych filtrów przeciwsłonecznych.

Krok drugi: Lancaster Sun Beauty.

Sun Beauty to kosmetyki, które pozwalają na bezpieczne opalanie się. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych; zawierają filtr SPF od 10 do 50 jednostek. Przeznaczone są do pielęgnacji ciała i twarzy oraz włosów. W tej grupie znajdziemy: kremy o różnej konsystencji, mleczka, mleczka w sprayu bez dodatku substancji natłuszczających, satynową oliwkę oraz spray do włosów. Wybierzmy te, które odpowiadają nam najbardziej.

Krok trzeci: Lancaster Tan Maximizer.

Kosmetyki z grupy Tan Maximizer mają na celu utrwalenie efektów kąpieli słonecznych. Zapewniają skórze ładny wygląd i brązowy kolor do dwóch tygodni po zakończonym opalaniu. Jednocześnie łagodzą ewentualne podrażnienia, zapewniają nawilżenie, zmiękczenie i ujędrnienie. Dzięki specjalnym składnikom poprawiają pracę melanocytów powstałych podczas ekspozycji skóry na słońcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!