Czas na domowy lifting rzęs z zestawem Nanolash Lift Kit!

Dodany w: Przez Redakcja

Idealnie podkręcone, wydłużone i pogrubione rzęsy bez użycia tuszu? Która kobieta o tym nie marzy. Codzienny makijaż oka zajmuje wiele czasu, szczególnie jeśli włoski są słabe i proste. Rozwiązaniem może okazać się Nanolash Lift Kit – zestaw do liftingu i laminacji rzęs w domu.

zestaw do liftingu i laminacji rzęs

Na czym polega laminacja i lifting rzęs?

Włoski na górnej powiece z natury są cienkie i słabe. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą cieszyć się naturalnym wachlarzem rzęs. W większości przypadków zachodzi potrzeba korzystania z zalotki i nałożenia kilku warstw tuszu do rzęs. Dalej jednak nie ma gwarancji, że włoski zaczną zachwycać.

Wówczas rozwiązaniem okazuje się lifting i laminacja rzęs. To prosty i bezpieczny zabieg przeprowadzany przy wykorzystaniu bezpiecznych preparatów przez profesjonalne stylistki rzęs. Jednak zestaw Nanolash Lift Kit jest przeznaczony do upiększenia oprawy oka w zaciszu domowym. Dzięki niemu można „poprawić” wygląd nawet najcieńszych włosków.

laminowanie rzes w domu

Z czego składa się zestaw do laminacji i liftingu rzęs Nanolash Eyelash Lift Kit?

Laminacja rzęs z zestawem od Nanolash to prosty, nieinwazyjny sposób na wydłużenie i pogrubienie rzęs. W zestawie znajdują się preparaty oznaczone jako Step 1, Step 2 i Step 3. To właśnie przy ich pomocy przeprowadza się laminację. Występują one w saszetkach o pojemności 0,5 mililitra. Pozwalają one na wykonanie około 10 laminacji rzęs. Dodatkowo w zestawie znajduje się także:

  • Lash Lift Glue – klej o pojemności 5 mililitrów do mocowania silikonowych wałeczków;
  • Wałeczki silikonowe – 3 pary w 3 rozmiarach;
  • pozostałe akcesoria do wykonania liftingu i laminacji rzęs.

Samo wykonanie domowej laminacji rzęs nie jest trudne. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Na początku trzeba oczyścić rzęsy i zamocować silikonowe podkładki. Następnie należy nakładać produkty zgodnie z kolejnością przy pomocy szczoteczki. Każdy z nich należy trzymać przez około 7-10 minut. Kolejno wystarczy przetrzeć rzęsy wacikiem i ściągnąć silikonowe podkładki. Efekt widoczny jest od razu i utrzyma się nawet przez 8 tygodni, w zależności od pierwotnego stanu rzęs.

Dlaczego warto wybrać Nanolash Lift Kit?

Laminacja rzęs z zestawem Nanolash Lift Kit to świetny sposób na uzyskanie efektu jak z salonu, bez konieczności ponoszenie ogromnych wydatków. Co więcej, preparaty dołączone do zestawu bazują wyłącznie na naturalnych, bogatych w substancje odżywcze składnikach. Dzięki nim możliwa jest także dogłębna pielęgnacja rzęs, która w połączeniu z laminacją pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Nanolash Lift Kit – zestaw do liftingu rzęs jest produktem profesjonalnym. Mogą z niego skorzystać doświadczone stylistki rzęs, ale także kobiety, które chcą upiększyć oprawę oka w warunkach domowych.

Zapewnia on spektakularne efekty w postaci wydłużenia, odżywienia, pogrubienia i nabłyszczenia rzęs. Nie trzeba będzie martwić się zalotką i tuszem. Laminacja rzęs z tym zestawem pozwoli zaoszczędzić wiele czasu, a także poprawi pierwotną kondycję rzęs.

Nanolash Lift Kit zestaw do laminacji rzęs – podsumowanie

Laminowanie rzęs w domu to świetny sposób na pozbycie się kompleksów związanych z niewidocznymi i słabymi włoskami. Zestaw przeznaczony jest dla każdej kobiety. Nie ma znaczenia, czy posiada ona cienkie włoski, czy może chce je tylko podkreślić i zaakcentować.

Zestaw do laminacji rzęs od Nanolash jest kompletny, a zawarte w nim preparaty bazują na naturalnym i bezpiecznym składzie. Panie nie muszą się obawiać, że podrażnią one delikatną skórę wokół oczu.

Laminacja rzęs jest nieinwazyjna. Nie trzeba się martwić o uczucie ciężkości czy nadmierne sklejanie się włosków. Już od pierwszej aplikacji można zauważyć różnicę. Dodatkową zaletą zestawu od Nanolash jest jego wydajność. Przy pomocy jednego kompletu można wykonać lifting rzęs aż 10 razy, a same efekty utrzymają się nawet do 8 tygodni. Warto więc wypróbować to rozwiązanie i samodzielnie przekonać się o jego efektywności.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!