Kredka do brwi i rozświetlacz w jednym: Instant Lift For Brows od Clinique

Dodany w: Przez Redakcja

Nie ma to jak kosmetyk wszechstronny. Przyda się w każdym miejscu na Ziemi i rozwiąże wszystkie urodowe problemy. Takim kosmetykiem jest kredka do brwi i rozświetlacz w jednym od Clinique, Instant Lift For Brows.

Instant Lift For Brows

Instant Lift For Brows marki Clinique to kosmetyk 2 w 1. Co to oznacza? Przy użyciu jednego produktu zrobimy dwa rodzaje makijażu: brwi i rozświetlający. Jak to możliwe? Instant Lift For Brows stanowi połączenie kredki do brwi i rozświetlacza. Clinique stworzyło zatem kosmetyk bardzo praktyczny i łatwy w użyciu. Wyglądem produkt przypomina zwykłą kredkę, z tym, że z dwiema końcówkami schowanymi pod zatyczkami. Odcień Instant Lift For Brows dobiera się do karnacji i koloru włosów. Dlatego Clinique nazwy produktu wymyślił tak, aby nikt nie miał trudności z dopasowaniem odcienia do kolorytu cery. Do wyboru mamy: Soft Blonde, Soft Brown i Deep Brown. Waga każdej kredki wynosi 4 gramy; kosmetyk został przebadany dermatologicznie, dlatego może być stosowany przez osoby o wrażliwej skórze wokół oczu.

Jak używać Instant Lift For Brows? Najpierw musisz wyregulować i ustalić kształt brwi. Kiedy skończysz depilować zbędne włoski rosnące na łuku brwiowym, określ wygląd brwi. W tym celu weź długi i cienki przedmiot oraz czarną kredkę do kresek. Przyłóż przedmiot do płatka nosa tak, aby stykał się z wewnętrznym kącikiem oka i brwią. Linia wyznaczy miejsce, w którym twoja brew będzie się zaczynać (miejsce to zaznacz czarną kredką do kresek). Następnie przedmiot skieruj tak, aby dotykał płatka nosa i zewnętrznego kącika oka – to będzie końcowy punkt brwi, który zaznaczysz czarną kredką. Teraz należy wyznaczyć miejsce, w którym brew utworzy łuk. Początkiem linii jest nos, środkowym – zewnętrzna część tęczówki, a końcowym – brew i miejsce powyżej niej. Załamanie brwi oznacz kredką. Kiedy wszystkie punkty są już wyznaczone, obrysuj kontur brwi i wypełnij ją kredką od Clinique, Instant Lift For Brows. Wykonuj małe pociągnięcia, które imitować będą włoski. Kosmetyk możesz delikatnie rozetrzeć. Na koniec rozjaśnij skórę wokół oczu, nakładając rozświetlacz Clinique. Kosmetyk zaaplikuj pod łukami brwiowymi, w wewnętrznych kącikach oczu i przy dolnych powiekach w okolicach zewnętrznych kącikach oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!