Poznaj rzęsy w kępkach DIY Eyelash Extensions do samodzielnej aplikacji!

Dodany w: Przez Redakcja

Piękne, grube i efektownie podkręcone – właśnie takie są idealne rzęsy, o których marzy każda kobieta. Jednakże matka natura nie każdą z pań obdarzyła naturalnych wachlarzem włosków. Drobne niedoskonałości można jednak zamaskować. Pomogą w tym kępki DIY Eyelash Extensions do samodzielnej aplikacji!

sztuczne rzęsy nanolash

Przedłużanie rzęs samodzielnie – czy jest to możliwe?

Przedłużanie rzęs większości kobiet kojarzy się z wizytą u kosmetyczki. To właśnie doświadczona stylistka rzęs dobiera i formuje kępki, a następnie umieszcza je idealnie na linii rzęs. Niestety, wykonanie trwałej stylizacji jest nie tylko kosztowne, ale także i czasochłonne.

Niektóre panie mogą zdecydować się na eksperymentowanie z różnymi tuszami do rzęs. Wiadomo jednak, że nie dadzą one takich efektów, jak rzęsy przedłużone. Dlaczego więc nie zdecydować się na samodzielną aplikację rzęs bondingowych od Nanolash?

Są to rzęsy do domowej aplikacji w formie gotowych kępek. Samodzielne przedłużenie rzęs z kępkami DIY Eyelash Extensions nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Może się na nią zdecydować dosłownie każda z kobiet, nawet jeśli wcześniej nigdy nie przedłużała sobie rzęs. Aplikacja powinna utrzymać się co najmniej 5 dni.

Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash – jak z nich skorzystać?

Kępki DIY Eyelash Extensions oferują prostą i wygodną aplikację. Co więcej, gwarantują one także ogromną różnorodność. Panie mogą postawić na opakowanie, w którym znajduje się aż 36 kępek w rozmiarach 10, 12 i 14 mm. Można wybierać spośród 8 różnych modeli.

W sprzedaży dostępny jest także cały zestaw do przedłużania rzęs od Nanolash. Znajdują się w nim takie akcesoria jak np.:

  • bonder Nanolash – zyskuje on pełną lepkość po 30-60 sekundach
  • remover Nanolash – służy on do bezpiecznego usuwania kępek;
  • pęseta do rzęs – jest ona wykonana ze stali nierdzewnej;
  • sealer Nanolash – służy on do usuwania lepkiej warstwy już po wykonaniu aplikacji.
jak samodzielnie przedłużyć rzęsy

Do opakowania dołączona jest także precyzyjna instrukcja. Przeprowadzi ona każdą z kobiet przez proces samodzielnej aplikacji kępek. Panie muszą jedynie:

  • wykonać kompletny demakijaż oka, tak by na rzęsach nie pozostały resztki kosmetyków;
  • nałożyć cienką warstwę bondera i odczekać, aż uzyska on pełną lepkość;
  • przykleić kępkę około 1 mm od linii rzęs;
  • przetrzeć całość sealerem, aby pozbyć się lepkiej warstwy.

Na jedno oko panie będą potrzebowały około 4-5 kępek. Wszystko jednak zależy od tego, czy chcą one wykonać delikatną stylizację, czy być może aplikację w typie Russian Volume.

Różnorodność rozmiarów i modeli, jaka oferowana jest przez kępki DIY Lash Extensions pozwala na dużą dowolność. Panie mogą stylizować rzęsy w dowolny sposób i nie martwić się o uwydatnienie łączenia. Jest ono maskowane czarnym paskiem, na którym zamocowane są sztuczne włoski.

Cała aplikacja nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Dodatkowo kępki DIY Eyelash Extensions są miękkie i praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia. Dzięki nim każda z kobiet może samodzielnie przedłużyć rzęsy w domu!

DIY Eyelash Extensions

Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji od Nanolash – dlaczego warto?

Rzęsy do samodzielnej aplikacji – kępki DIY Eyelash Extensions – dają paniom nieograniczone możliwości w zakresie stylizacji rzęs. Mogą one postawić na objętościowe Russian Volume lub delikatne kępki w rozmiarze 10 mm na co dzień.

Kępki DIY Lash Extensions są produktem luksusowym. Wykonane z lekkiego materiału nie podrażniają delikatnej skóry wokół oczu. Ich noszenie, a także sama aplikacja jest więc prawdziwą przyjemnością.

Trwałe, estetyczne i różnorodne kępki do samodzielnej aplikacji pozwolą paniom uwodzić spojrzeniem w jedynie 10 minut!

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!