Pudrowy podkład w kompakcie od Laury Mercier: Smooth Finish Foundation.

Dodany w: Przez Redakcja

Nikt chyba nie powie, że nie lubi poręcznych i praktycznych kosmetyków. A takim jest z pewnością podkład w kompakcie Smooth Finish Foundation od Laury Mercier. Dlaczego to taki użyteczny produkt? Większość kobiet ma w zwyczaju poprawianie makijażu w ciągu dnia. To chyba zrozumiałe – chcemy wyglądać pięknie cały czas. Pudrowy podkład, o którym mowa, to małe (mieści się w dłoni; zmieści się i w torebce i w kosmetyczce), okrągłe pudełeczko. Na wewnętrznej stronie wieczka umieszczono lusterko, a pod kieszonką z kosmetykiem – gąbkę przeznaczoną do aplikacji. Wszystkie zakamarki opakowania należy dokładnie czyścić, a gąbeczkę po kilkunastu aplikacjach wymienić.

Dlaczego podkład Smooth Finish Foundation jest tak dobry? Odpowiedź kryje się w samej nazwie. Kosmetyk daje doskonale matowe krycie; wyjątkiem będą te rodzaje cery, które szybko przetłuszczają się i mają problemy z trądzikiem. Poza tym podkład Laury Mercier wyrównuje koloryt cery, posiada delikatne krycie. Najciekawsza jest jednak konsystencja produktu. Większość z nas przyzwyczajona jest, że podkład musi mieć płynną postać. Smooth Finish Foundation ma pudrową formułę; nie jest ona jednak do końca sucha (powiedziałybyśmy – wypiekany kosmetyk). Kosmetyk musi być na tyle miękki i elastyczny, aby łatwo rozprowadzał się na twarzy przy pomocy gąbki. Najbardziej zaskakujące jest to, że produkt to 2 w 1: łączy działanie podkładu i matującego pudru.

Możemy wybierać spośród 20 odcieni. Producent dokładnie opisał każdy z nich, dlatego kolor podkładu dopasujemy do cery; dobierzemy również odcienie pigmentacji. Smooth Finish Foundation od Laury Mercier to kolory jasne, średnie i ciemne z żółtymi, brzoskwiniowymi, różowymi, czerwonymi i neutralnymi pigmentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!