Wolnym rodnikom mówimy stop! Dotleniający krem antyrodnikowy Tokyo Lift od Dr Ireny Eris

Dodany w: Przez Redakcja

Tokyo Lift od Dr Ireny Eris

Krem Tokyo Lift Dr Ireny Eris

Dotleniający krem antyrodnikowy Tokyo Lift Dr Ireny Eris przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej kobiet po 35 roku życia. Chroni ją przed działaniem wolnych rodników, posiada właściwości wygładzające i przeciwzmarszczkowe. Poprawia odporność skóry twarzy na działanie szkodliwych substancji pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Krem Tokyo Lift od Dr Ireny Eris zawiera witaminę E, która wygładza drobne zmarszczki, rozjaśnia niewielkie przebarwienia oraz sprawia, że twarz wygląda młodo, świeżo i promiennie. W kremie jest także olej ryżowy. Ten niepozorny składnik nawilża, poprawia krążenie w komórkach skóry, ujędrnia i neutralizuje wolne rodniki. Kosmetyk od Dr Ireny Eris można stosować jako bazę pod makijaż. Nakłada się go na dzień, po uprzednim odświeżeniu skóry, a przed wykonaniem makijażu. Krem Tokyo Lift zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15.

Wolne rodniki – a co to takiego?

Wolne rodniki, obecnie nazywane rodnikami, to atomy, które zawierają niesprawne elektrony. Powstają na skutek rozpadu wiązań chemicznych występujących pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, rentgenowskiego lub wysokiej temperatury. Wolne rodniki, powstające w organizmach żywych podczas procesu oddychania, przyczyniają się do starzenia skóry, komórek i narządów. Dlatego powinnyśmy przyjmować przeciwutleniacze (inna nazwa to antyoksydanty) w postaci pewnych produktów żywnościowych lub kosmetyków. Antyoksydanty zapobiegają chorobom nowotworowym i sercowym, neutralizują wolne rodniki, a tym samym opóźniają procesy starzenia się skóry. Przeciwutleniacze obecne są między innymi w papryce, marchewce, jabłkach, sałacie i kremie Dr Ireny Eris Tokyo Lift.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!