Czysta skóra dzięki Philips VisaPure Essential. Czy oczyści twoją twarz?

Dodany w: Przez Redakcja

Marka Philips znana jest z urządzeń przeznaczonych do depilacji, trymerowania i oczyszczania. Jednym z takich przyrządów jest szczoteczka do twarzy VisaPure Essential SC5275/10. Jak działa to urządzenie i czy rzeczywiście jest takie dobre?

Zadaniem szczoteczki Philips VisaPure Essential jest oczyszczanie skóry twarzy, złuszczenie naskórka, pobudzenie krążenia krwi i przyspieszenie odnowy komórkowej. Urządzenie wytwarza delikatne wibracje, a szczoteczka obraca się wokół własnej osi. Zabieg oczyszczania trwa jedną minutę – jest to czas przeznaczony do pielęgnacji całej twarzy. VisaPure Essential posiada dwie prędkości. Szczoteczki można używać pod prysznicem. Oczyszczona skóra twarzy zostaje przygotowana do aplikacji pozostałych kosmetyków. Między ładowaniem można 30 razy użyć produktu Philips. Urządzenie VisaPure Essential służy do pielęgnacji twarzy, karku, szyi i dekoltu.

Jakie akcesoria możemy dokupić do szczoteczki oczyszczającej VisaPure Essential marki Philips? Mogą to być na przykład wymienne nasadki czyszczące; Philips oferuje aż pięć rodzajów. A są to następujące szczoteczki: do głębokiego oczyszczania porów (przeznaczona do wszystkich typów skóry), delikatna szczoteczka (do skóry wrażliwej i suchej), złuszczająca, do oczyszczania skóry wrażliwej i normalnej. Wszystkie szczoteczki (z wyjątkiem złuszczającej, którą stosuje się raz w tygodniu i wymienia się co pół roku) należy wymieniać raz na trzy miesiące; przeznaczone są do użytku codziennego. Włosie szczoteczek trzeba myć wodą z mydłem lub dezynfekować specjalnym płynem kosmetycznym.

Podsumowanie: urządzenie oczyszczające VisaPure Essential od Philips dobrze spełnia swoje zadanie. Oczyszcza zatkane pory, wygładza skórę, poprawia jej ukrwienie i koloryt. Należy jednak uważać, żeby nie podrażnić cery (zwłaszcza wrażliwej i delikatnej). Szczoteczki nie mogą używać osoby z trądzikiem lub uszkodzoną skórą twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!