Jak wybrać idealny tusz do rzęs? Koniecznie sprawdź te produkty!

Dodany w: Przez Redakcja

Tusz do rzęs jest jednym z podstawowych kosmetyków, z którego tysiące kobiet korzysta każdego dnia. Nie da się ukryć, że to właśnie przy jego pomocy można wydobyć pełny potencjał spojrzenia, a także wyeksponować naturalne włoski. Pojawia się jednak pytanie, jak wybrać idealną maskarę i które produkty faktycznie zasługują na większą uwagę?

tusze do rzęs ranking

Jak wybrać najlepszy tusz do rzęs? Kilka wskazówek!

Najlepszy tusz do rzęs to taki, który oferuje efektywne działanie. Panie powinny mieć na uwadze, że w sprzedaży znajdą wiele produktów, które właśnie pod względem działania mogą się znacznie od siebie różnić. Mowa tu np. o:

  • tuszu do rzęs wydłużającym;
  • maskarze pogrubiającej;
  • tuszu podkręcającym.

Oczywiście, najlepiej będzie, jeśli wszystkie te cechy da się zamknąć w obrębie jednego produktu. Jednocześnie, by wybrać najlepszą maskarę, panie powinny sprecyzować swoje oczekiwania i dokładnie przyjrzeć się własnym włoskom:

  • czy są one zbyt krótkie i niewidoczne?;
  • czy są dość proste i sztywne?;
  • czy są cienkie i brakuje im objętości?

Odpowiadając na powyższe pytanie, każda z kobiet będzie świadoma tego, czego najbardziej w makijażu rzęs jej potrzeba. Pozostałe aspekty, takie jak np. trwałość produktu czy szczoteczka, zależą już od konkretnej marki.

Tusze do rzęs, które faktycznie działają!

Wybierając tusz do rzęs, każda z kobiet może doświadczyć wielu dylematów. Z pewnością poszukiwanie ideału, podczas gdy na rynku pojawiają się coraz to nowe produkty, jest dość problematyczne. Okazuje się jednak, że istnieje kilka tuszy do rzęs, które faktycznie się sprawdzają!

1. Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy tusz do rzęs nanolash

Niekwestionowanym liderem w zakresie makijażu oka od wielu już lat pozostaje tusz do rzęs Nanolash. Jest to produkt premium, który bardzo szybko zdobył sobie uznanie kobiet na całym świecie. Same użytkowniczki jasno stwierdzają, że jeszcze nigdy makijaż rzęs nie był dla nich tak prosty!

Tusz do rzęs Nanolash to produkt wyposażony w perfekcyjną szczoteczkę. Jest ona wykonana z silikonu, a dodatkowo cechuje się świetnym wyprofilowaniem. To sprawia, że każdy z włosków zostanie perfekcyjnie rozdzielony i równomiernie pokryty produktem. Dodatkowo panie doceniają trwałość tuszu do rzęs Nanolash, który się nie osypuje i nie kruszy w ciągu dnia.

Na stronie producenta do wyboru są dwie wersje maskary:

Każda z kobiet może więc zdecydować się na zakup takiego produktu, który idealnie spełnia jej oczekiwania.

2. Lashcode Mascara

lashcode mascara

Kolejnym, godnym uwagi produktem jest tusz do rzęs wydłużająco-pogrubiający Lashcode Mascara. Jest to tusz, który cieszy się równie dużym zainteresowaniem wśród kobiet, a także może pochwalić się szeregiem pozytywnych opinii.

Warto zacząć od tego, że tusz do rzęs Lashcode Mascara posiada perfekcyjną, silikonową szczoteczkę. Świetnie rozczesuje ona włoski i nie pozostawia na nich żadnych grudek. Dodatkową zaletą jest z całą pewnością to, że tusz do rzęs Lashcode Mascara dobrze radzi sobie w konfrontacji z nieco wyższymi temperaturami. Panie nie zgłaszały, by produkt się rozmazywał, kruszył lub osypywał, nawet po całym dniu noszenia.

3. Clinique Naturally Glossy Mascara

Clinique Naturally Glossy Mascara to tusz do rzęs, który ma gwarantować ich wyraźne wydłużenie oraz pogrubienie. Panie wskazują na fakt, że osiągnęły zamierzony efekt już po pierwszej aplikacji kosmetyku. Dodatkowym atutem w przypadku tego produktu jest dość puszysta i dobrze wyprofilowana szczoteczka. Pozwala ona sprytnie pomalować nawet krótkie włoski w kąciku oka.

Niestety, problemem w przypadku Clinique Naturally Glossy Mascara okazuje się trwałość produktu. Panie wskazują na to, że pod koniec dnia miały nieestetyczne ślady z maskary odbite na górnej powiece. Tusz ma również tendencję do osypywania się po kilku godzinach od aplikacji.

4. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Tusz do rzęs Bobbi Brown Extreme Party Mascara również jest produktem o działaniu wydłużającym. Jednocześnie osiągniecie efektu pełnego wydłużenia rzęs, możliwe jest dopiero po zaaplikowaniu drugiej warstwy produktu. W tym wypadku jednak problemem staje się to, że Bobbi Brown Extreme Party Mascara posiada dość płynną konsystencję, co znacznie wydłuża czas jego wysychania.

Szczoteczka jest dość solidnie wyprofilowana. Panie z opadającą powieką również nie powinny mieć większych problemów z tym, by wykonać estetyczną i schludną aplikację. Jeśli zaś chodzi o samą trwałość produktu, to jest ona mocno przeciętna. Niestety, ale ten tusz do rzęs ma tendencję do osypywania się, a także do rozmazywania się, szczególnie w efekcie działania wyższych temperatur.

Powyżej został przedstawiony ranking TOP 4 produktów, które wyróżniają się na tle innych. Liderem pozostaje tusz do rzęs Nanolash, który oferują wyjątkową jakość i trwałość. Panie mogą samodzielnie przetestować wyróżnione maskary i sprawdzić, czy faktycznie dopasują się one do ich potrzeb.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze
Redakcja

U nas znajdziesz najnowsze wiadomości kosmetyczne na temat zdrowia i urody a także recenzje kosmetyków ułożone tematycznie. Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco informowany o nowinkach ze świata zdrowia i urody. Pozdrawiamy!